Ширина, см: 160
Глибина, см: 48
Висота, см: 123
Колір: Сатин, Прованс темний / Каштан
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП, МДФ вкладки + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 48
Висота, см: 123
Колір: Сатин, Прованс темний / Каштан
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП, МДФ вкладки + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип бару | комод-бар |
| Тип встановлення бару | підлоговий |
| Колір (відтінок) меблів | Каштан, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення бару | |
| Корпус (каркас) бару | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП, скло |
| Габаритні розміри бару | |
| Ширина бару | 160 см |
| Глибина бару | 48 см |
| Висота бару | 123 см |
| Комплектація бару | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 3 шт. |
| Додаткові характеристики бару | |
| Тип фасаду | прямий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 773 ₴








