
Комод ТВ 1.7 Ліворно, Світ Меблів
16 343 ₴
- Під замовлення
- Код: 2391
Відправка з 07 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 174
Глибина, см: 49
Висота, см: 90
Колір: Прованс світлий / Білий, Прованс темний / Каштан
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП / МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 49
Висота, см: 90
Колір: Прованс світлий / Білий, Прованс темний / Каштан
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП / МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Каштан |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 174 см |
| Глибина комода | 49 см |
| Висота комода | 90 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 343 ₴







