Ширина, см: 151
Глибина, см: 8
Висота, см: 99
Колір: Піно беж лак
Корпус: ДСП лак
Фасад: ДСП лак
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 8
Висота, см: 99
Колір: Піно беж лак
Корпус: ДСП лак
Фасад: ДСП лак
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1510 мм |
| Товщина | 80 мм |
| Висота | 990 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 570 ₴






