
Шафа-купе Доміно 1.2х0.6 м, Vip-Master
9 759 ₴
- Під замовлення
- Код: 8244
Відправка з 17 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина: 120 см.
Висота: 240 см
Глибина: 60 см
Колір корпусу: клен.
Фасад: ДСП клен – 2 шт.
Розсувна система: алюмінієва – колір клен.
Вибір фасадів
Корпус шафи виготовлений з ДСП товщиною 16 мм + потовщення 50 мм.
Кромка ПВХ 1мм REHAU (Німеччина)
Наповнення шафи-купе в білому кольорі (ДСП біле, ДВП біле).
Зібраний на кріпленні конфірмат.
Шафа-купе глибиною 450 комплектується висувною вішалкою (мікроліфт).
Шафа-купе глибиною 600 комплектується штангою.
Додаткові опції (на вибір):висувні ящики, стопора, затиск для щітки розсувної системи.
Стандартні варіанти кольору роздвижной системи шафи-купе "Доміно" (на вибір).

Стандартні варіанти кольору корпусу шафи-купе "Доміно" (на вибір).

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIP-master |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2400 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Довжина шафи-купе | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 759 ₴




