
Шафа-купе Стандарт 1.5х0.45 м, Vip-Master
7 373 ₴
- Під замовлення
- Код: 8223
Відправка з 17 квітня 2026Ширина: 150 див.
Висота: 240 см
Глибина: 60 см
Колір корпусу: клен.
Фасад: ДСП клен – 2 шт.
Розсувна система: алюмінієва.
Додаткові опції: кутове закінчення (600), карниз додаткового освітлення (1500), карниз на угловае закінчення (600).
Вибір фасадів
Піскоструй Фотодрук Ротанг, ДСП Комбіновані фасади
Корпус шафи виготовлений з ДСП товщиною 16 мм,
Крайка ПВХ 1мм і 0,6 мм REHAU (Німеччина)
Наповнення шафи-купе в білому кольорі (ДСП біле, ДВП біле).
Зібраний на кріпленні конфірмат.
Шафа-купе глибиною 450 комплектується висувною вішалкою (мікроліфт).
Додаткові опції (на вибір): карниз додаткового освітлення, кутове закінчення, висувні ящики, стопора, затиск для щітки розсувної системи.
Стандартні варіанти кольору корпусу шафи-купе (на вибір).

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIP-master |
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішня кутова консоль | є |
| Декоративне підсвічування | є |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2400 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Довжина шафи-купе | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
- Ціна: 7 373 ₴




