
Стіл комп'ютерний Міні-ультра, Еверест
1 550 ₴
- В наявності
- Код: 1041
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Ширина, див | 70 |
| Глибина, см | 50 |
| Висота, см | 75 |
| Матеріал | ДСП ламіноване |
| Колір | Сонома, вільха, яблуня, венге темний, дуб молочний, горіх |
Кольорове рішення:






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Тип столу | прямий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴



