| Ширина, див | 120 |
| Глибина, см | 38 |
| Висота, см | 210 |
| Матеріал | ДСП ламіноване |
| Колір | Комбі венге темний / дуб молочний,Комбі сонома / трюфель сонома, вільха, яблуня, венге темний, дуб молочний, горіх |
| Додатково | Комплектується дзеркалом |
Кольорове рішення:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість предметів | 1 |
| Тип передпокою | стандартна |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 337 ₴








