Ціна за кольором (кромка ПВХ):
Стандартні кольори - 575 грн
Бетон - 604 грн
Стандартні кольори - 575 грн
Бетон - 604 грн
Ціна за кольором (Т-подібний профіль):
Стандартні кольори - 612 грн
Бетон - 643 грн
Стандартні кольори - 612 грн
Бетон - 643 грн
Глибина, см: 36
Висота, см: 45
Вага, кг: 4
Колір: Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб тахо, Лісовий горіх, Бетон, Горіх, Венге, Трюфель, Вільха
Шкірзам Пєхотін: Сірий, Рудий, Кавовий, Коричневий, Бордовий, Білий
Тканина Пєхотін: Тронто Браун, Саванна Кава, Саванна Браун, Тронто шоколад
Матеріал: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ або Т-образний профіль
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Оббивка: Тканина чи шкірозамінник
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Горіх, Венге, Дуб сонома, Вільха, Дуб молочний |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | М'яке сидіння |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина табуретки | 360 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632 ₴












