Ціна за кольором простий стіл):
Стандартні кольори - 1342 грн
Бетон - 1409 грн
Стандартні кольори - 1342 грн
Бетон - 1409 грн
Ціна за кольором розкладний стіл:
Стандартні кольори - 1828 грн
Бетон - 1919 грн
Стандартні кольори - 1828 грн
Бетон - 1919 грн
Габариты розкладного столу (ШхГхВ), см:
- 80х60х77 (в сложенном состоянии)
- 80х120х75 (в разложенном состоянии)
Вага: кг:
- 14 (простий стіл)
- 20.5 (раскладний стіл)
Колір: Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб тахо, Лісовий горіх, Бетон, Горіх, Венге, Трюфель, Вільха
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал стільниці: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | не розкладний, розкладний |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Горіх, Венге, Дуб сонома, Вільха, Дуб молочний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Висота кухонного столу | False |
| Розмір стільниці кухонного столу | True |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 476 ₴












