Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 572 грн
Бетон - 601 грн
Бетон - 601 грн
Глибина, см: 25
Висота, см: 51
Вага, кг: 4
Колір: Бетон, Білий, Трюфель, Венге, Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб тахо, Лісовий горіх, Вільха, Горіх
Матеріал: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Дуб сонома, Венге, Білий, Дуб трюфель, Вільха світла, Горіх лісовий |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 510 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629 ₴












