Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 1497 грн
Бетон - 1572 грн
Бетон - 1572 грн
Глибина, см: 27
Висота, см: 68
Вага, кг: 20
Колір: Горіх, Дуб тах, Венге, Трюфель, Бетон, Дуб сонома, Лісовий горіх, Дуб молочний, Вільха
Матеріал: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Горіх, Венге, Горіх лісовий |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Висота | 680 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 647 ₴












