Ширина, см: 80
Глибина, см: 43
Висота, см: 68
Вага, кг: 33
Колір: Дуб сонома, Лісовий горіх, Венге
Матеріал корпусу: ДСП + Сталь
Матеріал фасаду: Плівковий МДФ
Товщина ДСП та МДФ: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 43
Висота, см: 68
Вага, кг: 33
Колір: Дуб сонома, Лісовий горіх, Венге
Матеріал корпусу: ДСП + Сталь
Матеріал фасаду: Плівковий МДФ
Товщина ДСП та МДФ: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге, Горіх лісовий |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | сталь, ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ плівковий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 43 см |
| Висота комода | 68 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 046 ₴








