Ціна за розміром:
70х190 см - 2770 грн
80х190 см - 3124 грн
70х190 см - 2770 грн
80х190 см - 3124 грн
Ширина,см: 190
Глибина см: 70 / 80
Висота,см: 10
Наповнення: Пінополіуретан товщиною 10 см
Чохол: Еластичний знімний
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Висота | 10 см |
| Наповнення матраца | пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 047 ₴



