
Дитяче ліжко двоспальне Кадет, Пєхотін
14 130 ₴
- В наявності
- Код: 500050
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 237
Глибина, см: 85
Висота, см: 162
Спальне місце, см: 80х190
Вага, кг: 172
Колір: Кава з молоком/Дуб сонома, Фісташка/Дуб сонома, Ваніль/Дуб сонома, Фісташка/Дуб молочний, Ваніль/Дуб молочний
Матрац: У комплект не входить
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП / Плівковий МДФ
Товщина ДСП та МДФ: 16 мм
Кромка: АБС
Товщина АБС: 2 мм
ДВП: Звичайне
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ящики
Спальна основа: Плоска
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована, МДФ |
| Підстава спального місця | меблевий щит |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Дуб сонома, Ваніль, Зелений, Коричневий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | меблевий щит |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 237 см |
| Глибина дитячого ліжка | 85 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 162 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 80 см |
| Ширина спального місця | 190 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Навісні полиці | Так |
| Висувний ящик | 6 шт. |
| Сходи-комод | Так |
| Захисний бортик | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 130 ₴








