
Ліжко Еллада 1.6 Еко, Юдін
12 669,12 ₴
- Під замовлення
- Код: 02193
Відправка з 06 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високе узголів'я з розшивкою і стримана колірна гамма підкреслює класичний стиль ліжка "Еллада". Модель стане чудовим доповненням до інтер'єру Вашої спальні, прикрасить її і забезпечить комфортним місцем для сну.
Ціна ліжка по категоріях тканини:
| Категорія тканини | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ціна грн. | 4420 | 4751 | 5082 | 5413 | 5744 | 6075 | 6406 | 6737 | 7076 |
Характеристики:
| Тип дивана | Ліжко двоспальне |
| Механізм трансформації | |
| Ширина см | 160 |
| Глибина см | 206 |
| Висота, см | 100 |
| Спальне місце | 160*200 |
| Наповнення | |
| Матеріал оббивки | Тканина або шкіра |
| Додаткова комплектація | |
| Ящик для білизни | Є |
| Виробник | Україна |
| Гарантія | 18 місяців |
Приємних Вам покупок у салоні меблів Кредо-Меблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Udin |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Так |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підголів'я | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Оксамит, Вельвет, Рогожка, Мікрофібра, Репс велюр, Терможаккард |
| Каркас ліжка | натуральне дерево, ламінована ДСП, фанера |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована, фанера |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 203 см |
| Ширина ліжка | 160 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 669,12 ₴



