
Ліжко Еллада 1.4 Еко, Юдін
11 339,88 ₴
- Під замовлення
- Код: 08434
Відправка з 17 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Udin |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Так |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Підголів'я | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Оксамит, Вельвет, Рогожка, Мікрофібра, Репс велюр, Терможаккард |
| Каркас ліжка | натуральне дерево, ламінована ДСП, фанера |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 203 см |
| Ширина ліжка | 140 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 339,88 ₴






