
Тумба під ТБ "NEW Амбасадор", Компаніт
2 270 ₴
- В наявності
- Код: 67374
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окремо розташовані тумби під ТВ чудово поєднуються з комодами, полицями та модульними системами для вітальні. У асортименті виробів компанії КОМПАНІТ ви можете підібрати тумбу під ТВ або плазму відповідно до ваших вимог. Широкий діапазон розмірів і модифікацій дає змогу розмістити на тумбі не лише телевізор, а й систему домашнього кінотеатру, DVD-програвач, ТВ-тюнер та інші сучасні пристрої для перегляду контенту. Варіанти виконання у кольорах найпопулярніших порід дерева допоможуть обрати тумбу під ТВ саме для вашого інтер’єру.

| Ширина, мм | 700 | |
| Глубина, мм | 430 | |
| Висота, мм | 652 | |
| Корпус | Ламіноване ДСП | |
| Фасад |
Ламіноване ДСП |
|
| Розмір упаковки: NEW АМБАСАДОР |
735х430х108 мм |
|
| Вага упаковки: |
20,8 кг +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Коліщата |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 652 мм |
| Глибина тумби | 430 мм |
| Ширина тумби | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 270 ₴











