
Пуф-крісло Соната, Юдін
2 915 ₴
- Під замовлення
- Код: 98494
Відправка з 17 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна модель пуфа «Соната» - відмінно виглядає в будь-якому інтер'єрі. Представлена у вигляді маленького крісла, вона буде чудовим доповненням до меблів у вашій вітальні або послужить зручним місцем для сидіння в дитячій кімнаті.
При виборі вдалою забарвлення пуф «Соната» буде не тільки корисною і функціональної меблями, але і зможе розставити правильні акценти у внутрішньому декорі приміщення.Наповнення сидіння: дерево, фанера, пенополіурітан, синтепон.Габаритні розміри: Дл ― 700 мм; Ш ― 760 мм; В ― 760 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Udin |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спинки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 76 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Довжина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 915 ₴


