Стильний пуф «Сан» з хромованими ніжками схожий на мініатюрну банкетку. Він додасть неповторний шарм будь-якому приміщення вашої квартири або будинку. Їм можна прикрасити ваш гардероб або зону відпочинку у вітальні. В інтер'єрі, де переважає класика він буде виглядати дуже органічно. Підбирайте відповідну забарвлення і замовляйте цей маленький, але такий зручний предмет меблів.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Основні | |
| Виробник | Udin |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | дерев'яний брус, ЛДСП |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | Велюр, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Оксамит, Вельвет, Рогожка, Мікрофібра, Репс велюр, Терможаккард |
| Колір | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350,02 ₴



Відправка з 17 квітня 2026