Комплект виконаний в класичному стилі. Для цього комплекту потрібно багато місця, але безумовно вона стане перлиною Вашого інтер'єру. Може бути виготовлений як в тканині, так і в натуральній шкірі або замші. Оббивка - штучна шкіра Дієго, колір "віскі" (Ексім текстиль). Крісло з нішею для зберігання. Механізм трансформації - "верона". Наповнювач: дерево, фанера, полотно неткане, пружинний блок, войлок(1000), ППУ, синтепон.
Характеристики:
| Тип | крісло |
| Механізм трансформації | нерозкладне |
| Ширина см | 96 |
| Глибина см | 110 |
| Висота, см | 104 |
| Спальне місце | |
| Наповнення | |
| Матеріал оббивки | Тканина або шкіра |
| Додаткова комплектація | |
| Ящик для білизни | |
| Виробник | Україна |
| Гарантія | 18 місяців |
Приємних Вам покупок у салоні меблів Кредо-Меблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Udin |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Оксамит, Вельвет, Рогожка, Мікрофібра, Репс велюр, Терможаккард |
| Колір | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота з урахуванням спинки | 104 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Каркас крісла | фанера, дерев'яний брус, ЛДСП |
| Основа сидіння | фанера, дерев'яний брус, ЛДСП, меблеві пружини |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан, синтепон, термоповсть |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 700,48 ₴




Відправка з 03 травня 2026