Розмір: 100*47*41
Колір: Темний горіх, Венге-шоколад, Слонова кістка
Матеріал: Масив, Бук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Слонова кістка (ivory), Горіх темний, Венге |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір каркасу | Венге, Горіх, Слонова кістка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Слонова кістка + Джангл 2v1 YOL, Венге + Tesla 02, Горіх темний + Royal PLN3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 808 ₴






