
Стіл обідній Європа, 1200(+400)*800, Мікс-Меблі
13 748 ₴
- В наявності
- Код: 100181-001
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 1200(+400)*800
Колір: Темний горіх, венге-шоколад, слонова кістка
Матеріал: Масив, Бук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Форма столу | Прямокутний |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Слонова кістка (ivory), Венге |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ лакований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Горіх темний, Венге шоколад, Слонова кістка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 748 ₴





