
Стіл обідній Вавилон, 1500(+450)*900, Мікс-Меблі
9 072 ₴
- В наявності
- Код: 100168001
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 150(+45)*90
Колір: Білий
Матеріал: Шпонований МДФ дубом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Форма столу | Овальний |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх світлий, Горіх темний, Ваніль |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Довжина столу | 1500 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1500 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 072 ₴








