
Стіл журнальний Скарлетт, 1000*600*530, Мікс-Меблі
7 686 ₴
- В наявності
- Код: 100166001
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 1000*600*530
Колір: Античний горіх
Матеріал: Масив, Бук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Форма стільниці | фігурна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Слонова кістка (ivory) |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 530 мм |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 686 ₴





