Розмір: 760*600*470
Колір: Темний горіх
Матеріал: Каркас: масив клена, стільниця МДФ з штучним шпоном
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Коричневий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ шпонований, скло |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 760 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 470 мм |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 472 ₴





