
Стіл обідній Олівер, 1500(+500)*845, Мікс-Меблі
10 248 ₴
- В наявності
- Код: 100161001
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 1500(+500)*845
Колір: Темний горіх
Матеріал: Каркас: масив клена, стільниця МДФ з штучним шпоном
Класичний стиль, якість, функціональність і довговічність. Такий обідній стіл ви шукайте? Обідній стіл колекції Ультра – те, що підходить вам! Різьблена ніжка і стільниця – надзвичайна особливість цього столу. Класична модель обіднього столу зробить вашу вітальню місцем приємних обідів і вечерь, веселих посиденьок з друзями, і розкішним і незамінним помічником в організації торжества. Шикарний зовнішній вигляд розповість про його господаря, не тільки як про людину зі смаком, але і з достатком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Форма столу | Овальний |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Білий, Горіх темний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Ширина столу | 860 мм |
| Довжина столу | 1500 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1500 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 248 ₴







