
Стіл обідній Мартін, 1300(+400)*780, Мікс-Меблі
8 330 ₴
- В наявності
- Код: 100160001
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 1300(+400)*780
Колір: Темний горіх
Матеріал: Каркас: масив клена, стільниця МДФ з штучним шпоном
Стіл витонченої конструкції з оригінальними формами зроблять цей стіл родзинкою будь-якій кухні або вітальні. Розкладний механізм – збільшує довжину. Плавні форми, зручна ніша – просто незамінний обідній стіл на всі випадки життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Форма столу | Прямокутний |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Білий, Горіх темний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Ширина столу | 780 мм |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1300 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 330 ₴





