Розмір: 800, 900, 1200, 1400, 1600, 1800
Цвет: Світлий горіх, темний горіх, венге
Матеріал: Масив, Бук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх світлий, Слонова кістка (ivory), Венге, Білий, Бук натуральний |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х200 |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Підголів'я | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Ширина ліжка | 88 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 628 ₴




