
Ліжко Динара, Двоспальне, 1600*2000, Мікс-Меблі
7 616 ₴
- В наявності
- Код: 100137001
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: Під матрац:1600*2000мм, узголів'я 920мм (можливі інші розміри - спецзамовлення)
Колір: Темний горіх
Матеріал: Масив сосна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Махонь, Горіх темний, Горіх світлий, Вільха, Яблуня |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Комплектація ліжка | |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 152 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 92 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 616 ₴





