
Кухонний куточок Еквадор 120*120, Компаніт
4 768 ₴
- В наявності
- Код: 300259
М’який кухонний куточок створює затишок і комфорт. Збирати всю родину за обіднім столом стане вашою улюбленою традицією. Широкий вибір моделей кухонних куточків відрізняється розмірами та оздобленням. Різноманітні кольори ламінованого ДСП і велика кількість зразків оббивної тканини та шкірозамінника дозволяють підібрати кухонний куточок під інтер’єр вашої кухні.
Куточки оснащені системами зберігання з підйомними сидіннями, тому ви можете тримати там усі необхідні в побуті речі. У компанії КОМПАНІТ ви легко підберете кухонний стіл потрібного розміру і в такому ж кольорі, як і ваш кухонний куточок.


| Ширина, мм | 1200 | |
| Глибина, мм | 1200 | |
| Висота, мм | 800 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
ЕКВАДОР ч. 1 — 820х645х68 мм. |
|
| Вага упаковки: |
18,6 кг +/-5% |
|
| Розмір упаковки: |
ЕКВАДОР ч. 2 — 690х568х115 мм. |
|
| Вага упаковки: |
10,4 кг +/-5% |
|
| Розмір упаковки: |
ЕКВАДОР ч. 3 — 600х600х300 мм. |
|
| Вага упаковки: |
7,6 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
| Колір оббивного матеріалу: |
Бостон Браун, Бостон Голд, Бостон Грей, Бостон Шоколад, Торонто Браун, Бордо, Бронза,Червоний, Сірий, Слонова кістка. |
|
|
|
||
|
|
||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | лівий |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1200 мм |
| Глибина куточка | 1200 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29 кг |
| Наявність короби для зберігання | Так |
- Ціна: 4 768 ₴














