
Кухонний куточок Родос 150*110, Компаніт
4 660 ₴
- В наявності
- Код: 300258
М'який кухонний куточок створює затишок і комфорт. Збирати всю сім'ю за обіднім столом стане вашою улюбленою традицією. Широкий вибір моделей кухонних куточків відрізняються розмірами і оздобленням. Різноманітні кольори ламінованої ДСП і безліч зразків оббивної тканини та шкірозамінника дозволять підібрати кухонний куточок для інтер'єру вашої кухні. Куточки обладнані системами зберігання з підйомними сидіннями. Тому ви можете зберігати там всі необхідні в побуті речі. У компанії КОМПАНІТ ви легко підберете кухонний стіл необхідного розміру і такого ж кольору, як і кухонний куточок.
| Ширина, мм | 1500 | |
| Глибина, мм | 1100 | |
| Висота, мм | 850 | |
| Корпус | ламіноване ДСП. Оббивний матеріал, тканина, шкірозамінник. | |
| Розмір упаковки: |
РОДОС ч. 1 — 968х636х70 мм. |
|
| Вага упаковки: |
22,5 кг +/-5% |
|
| Розмір упаковки: |
РОДОС ч. 2 — 967х370х160 мм. |
|
| Вага упаковки: |
12 кг. +/-5% |
|
| Розмір упаковки: |
РОДОС ч. 3 — 500х500х310 мм. |
|
| Вага упаковки: |
4 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
| Колір оббивного матеріалу: |
Бостон Браун, Бостон Голд, Бостон Грей, Бостон Шоколад, Торонто Браун, Бордо, Бронза,Червоний, Сірий, Слонова кістка. |
|
| Відео: |
|
|
|
|
||
|
|
||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | лівий |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1500 мм |
| Глибина куточка | 1100 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність короби для зберігання | Так |
- Ціна: 4 660 ₴














