Ширина, см: 127
Глибина, см: 35
Висота, см: 53
Колір: Венге + Білий супермат
Каркас: Ламінована ДСП 22 мм + Метал
Фасади: МДФ плита 16 мм
Покриття: Плівка ПВХ
Напрямні: Телескопи
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 35
Висота, см: 53
Колір: Венге + Білий супермат
Каркас: Ламінована ДСП 22 мм + Метал
Фасади: МДФ плита 16 мм
Покриття: Плівка ПВХ
Напрямні: Телескопи
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Тип меблів | тумба |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Корпус (каркас) | метал, ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1270 мм |
| Глибина тумби | 350 мм |
| Висота тумби | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 783 ₴





