
Омега-1 2,4 ТБ з нішею, Vip-Master
16 306 ₴
- Під замовлення
- Код: 960020
Відправка з 17 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір шафи-купе: 240*45*220
Розмір ніші для ТВ: 66*112 див.
Ширина фасадів: 59 див.
Розсувна система: алюмінієва система Alligator
Додаткові опції: карниз додаткового освітлення, кутове закінчення, висувні ящики, стопора, затиск для щітки розсувної системи.
Вибір фасадів :
Піскоструй
Фотодрук
Ротанг, ДСП
Комбіновані фасади
Колір корпусу:
![]() |
Шафи-купе "Омега" з нішею під телевізор за ціною заводу-виробника в інтернет магазині меблів Dobralavka.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIP-master |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Кількість орних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2200 мм |
| Глибина шафи-купе | 450 мм |
| Довжина шафи-купе | 2400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 306 ₴







