Компанія КОМПАНІТ пропонує широкий вибір моделей шаф для дому. Інтер’єр житлових приміщень та спалень важко уявити без містких і акуратних систем зберігання. Наша компанія виготовляє книжкові шафи та шафи для одягу.
Усі моделі мають різні габарити та комплектацію. Високі шафи з дзеркальними дверцятами підійдуть для передпокою або спальні. У них можна розмістити верхній одяг, взуття або сезонний одяг для щоденного користування. Вузькі кутові шафи дозволяють максимально ефективно використовувати простір кімнати чи вітальні.
Широкі книжкові шафи ідеально підійдуть для оформлення бібліотечної зони у вітальні.
| Ширина, мм | 800 | |
| Висота, мм | 2028 | |
| Глибина, мм | 619 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад | ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
ШАФА-18 — 2000х600х135 мм. |
|
| Вага упаковки: |
80,6 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2028 мм |
| Глибина | 619 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | кутовий |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 969 ₴














