Компанія КОМПАНІТ представляє великий вибір моделей шаф для дому. Інтер'єр житлових приміщень, спалень неможливо уявити без містких, акуратних систем зберігання. Наша компанія випускає книжкові шафи і шафи для одягу. Всі моделі мають різні габарити і комплектацію. Високі шафи з дзеркальними дверцятами підійдуть для вітальні або спальні. В них можна помістити верхній одяг та взуття або сезонний одяг щоденного користування. Вузькі кутові шафи дозволять використовувати простір кімнати або вітальні максимально ефективно. Широкі книжкові шафи ідеально підійдуть для оформлення зони бібліотеки у вітальні.
| Ширина, мм | 836 | |
| Висота, мм | 2056 | |
| Глибина, мм | 360 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад | ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
КШ-2 — 2050х420х115 мм. |
|
| Вага упаковки: |
49 кг. +/-5% |
|
| Відео: |
|
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2056 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Ширина | 836 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 109 ₴














