Тумби приліжкові – це необхідний елемент комфортного інтер'єру спальні. Тумби призначені для зберігання речей, які є невід'ємною частиною життя будь-якої людини. Мобільний телефон і наручний годинник, планшет або книга, прикраси або біжутерія — все це ми залишаємо поблизу до ранку. Щоб на наступний день всі необхідні речі лежали на своїх місцях, подбайте про те, щоб купити приліжкову тумбочку КОМПАНІТ. Завдяки оптимальному вибору квітів з різних порід дерева, тумбочка чудово впишеться в інтер'єр кімнати. У висувних ящиках ви зможете помістити гребінець і крем для рук. А зверху поставити склянку води, улюблені квіти або будильник.

| Ширина, мм | 440 | |
| Глибина, мм | 380 | |
| Висота, мм | 620 | |
| Корпус | ламіноване ДСП. | |
| Розмір упаковки: |
ПКТ — 4 — 640х440х130 мм |
|
| Вага упаковки: |
16,2 кг+/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
| Відео: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 44 см |
| Глибина тумби | 62 см |
| Висота тумби | 55 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 844 ₴














