Окремо стоячі тумби під ТВ чудово поєднуються з комодами, полицями та модульними системами для вітальні. У асортименті виробів компанії КОМПАНІТ ви можете підібрати тумбу під ТВ або плазму відповідно до ваших вимог. Широкий діапазон розмірів і модифікацій дозволяє розмістити на тумбі не лише телевізор, а й систему домашнього кінотеатру, DVD-програвач, ТВ-тюнер та інші сучасні пристрої для перегляду телеконтенту. Варіанти виконання в кольорах найпопулярніших порід дерева допоможуть обрати тумбу під ТВ саме для вашого інтер’єру.
| Ширина, мм | 1202 | |
| Глубина, мм | 380 | |
| Висота, мм | 430 | |
| Корпус | Ламіноване ДСП | |
| Фасад |
Ламіноване ДСП |
|
| Розмір упаковки: |
ПЛАЗМА — 1205х395х105 мм. |
|
| Вага упаковки: |
26 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 430 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Ширина тумби | 1202 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 226 ₴














