
Тумба під взуття ТО-2 кромка 2 мм ABC, Компаніт
2 225 ₴
- В наявності
- Код: 300063
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навіть якщо ваша сім'я складається з двох осіб, питання про зберігання взуття виникає дуже швидко. Кожен сезон нам необхідні кілька пар взуття: туфлі на кожен день, туфлі на вихід, кросівки для бігу, взуття на випадок дощу, сандалі, шльопанці, кімнатні капці та інші. Щоб необхідна пара туфель була під рукою, а не на верхніх полицях антресолей або в зубах у такси, купити тумбочку для взуття буде найбільш розумним рішенням. Великий асортимент тумб для взуття в різних кольорах найпопулярніших порід дерева дозволять вибрати тумбу необхідних розмірів, дизайну і комплектації. Ваші улюблені черевики та босоніжки будуть зберігатися в ідеальних умовах. А ваша квартира буде чистою і акуратною.
| Ширина, мм | 700 | |
| Висота, мм | 849 | |
| Глибина, мм | 260 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад | ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
ТО-2 — 945х420х130 мм. |
|
| Вага упаковки: |
19,22 кг +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Висота | 849 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Сидіння для взування | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 225 ₴













