| Ширина см | 90 |
| Глибина см | 40 |
| Висота, см | 58 |
| Колір | горіх темний |
| Корпус і полиці | масив натурального дерева вільха |
| Оббивка сидіння | Кожзам бежевий |
Ми подбаємо про ваш комфорт. Магазин меблів Кредо-Меблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 1 шт. |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Комплектація | |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Сидіння для взування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 966 ₴




