Характеристики
| Ширина, див | 122 | |
| Висота, см | 76 | |
| Глибина, см | 46 | |
| Корпус | ДСП: Дуб сонома / венге магія. | |
| Фасад |
МДФ: Дуб сонома / венге магія. |
|
Колір Корпусу:
![]() |
Колір Фасаду:
![]() |
![]() |
Все для затишку і комфорту у Вашому будинку в інтернет магазині меблів Кредо-Меблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 76 см |
| Глибина столика | 46 см |
| Довжина столика | 122 см |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 978 ₴







