
Трюмо-5 з розпашними бічними дзеркалами, Компаніт
7 411 ₴
- В наявності
- Код: 5072
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трюмо для спальні — така ж необхідна річ, як і шафа. Компанія КОМПАНІТ пропонує безліч моделей трюмо різної конфігурації. Ергономічні та елегантні трюмо відрізняються розміром, формою дзеркала, кількістю та розташуванням поличок. Кожна модель представлена в різних кольорах дерева найпопулярніших відтінків.
У шухлядах трюмо можна розмістити інструменти для укладки волосся, косметику та парфумерію — це практичне та зручне рішення, яке допоможе заощадити час під час ранкових зборів і додасть елементи комфорту у повсякденне життя.
| Ширина, мм | 1400 | |
| Глибина, мм | 420 | |
| Висота, мм | 1700 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад |
ламіноване ДСП |
|
| Розмір упаковки: |
ТРЮМО-5 — 1190х605х128мм. |
|
| Вага упаковки: |
59,9 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | радіусний |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 170 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
| Плавне закривання двійок | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 411 ₴














