
Табурет Т-3 Аргентина з аплікацією, Компаніт
952 ₴
- В наявності
- Код: 5084
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Ширина360 мм
- Висота420 мм
- Глибина330 мм</li>
- Розмір упаковки410x333x110 mm
- Вага5.2 кг +/-5%>
- Матеріал ламіноване ДСП
- Матеріал тканина оббивочна
- Матеріал шкірозамінник
Стілець Компаніт Т-3 Аргентина з аплікацією — стильний та практичний предмет меблів для кухні, їдальні, бару або дитячої кімнати. Зручний для сніданків, перекусів, роботи за столом або додаткового місця для гостей. Аплікація надає стільцю оригінальний дизайн, роблячи його помітним елементом інтер’єру.
Виготовлений з якісних матеріалів, стійкий до навантажень і довговічний. Це універсальне рішення для організації простору та створення комфорту в домі.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 420 мм |
| Глибина табуретки | 330 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 952 ₴











