Класичні обводи табурета «Смарт» чудово поєднуються з трохи зігнутими ніжками, такий виріб нікого не залишить байдужим. Часи постмодерну вибирала для себе всі самі елегантні і розкішні форми, які будуть пишно та розкішно виглядати навіть за самим звичайним обіднім столом.
Але найкращий естетичний ефект, яким володіє табурет «Смарт» досягається шляхом використання у виготовлення натурального текстурного дерева, який наповнює кухню особливим затишком і теплом, створюючи справжню домашню атмосферу.
| Ширина, див | 30 |
| Глибина, см | 30 |
| Висота, см | 45 |
| Колір | коньячний, горіх темний |
| Матеріал | масив вільхи |
Ми подбаємо про ваш комфорт. Магазин меблів Кредо-Меблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴



