
Стілець Чумак-2 (з різьбленням), масив бука, Мікс-Меблі
2 170 ₴
- В наявності
- Код: 800031
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Висота, см | 103 |
| Глибина, см | 43 |
| Ширина, див | 44 |
| Колір | темний горіх, слонова кістка, білий |
| Матеріал | масив бук |

Дерев'яні стільці з різьбою від виробника на dobralavka.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1030 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 170 ₴











