| Ширина, див | 44 |
| Глибина, см | 43 |
| Висота, см | 101 |
| Колір | Темний горіх, слонова кістка, білий, венге |
| Матеріал | Масив Бук |
Варіанти оббивки для стільця Чумак білий/слонова кістка

Стільці з масива бука в інтернет магазині Dobralavka
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1010 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 128 ₴






