| Ширина, див | 45 |
| Глибина, см | 41 |
| Висота, см | 96,5 |
| Колір | Темний горіх |
| Матеріал | Масив Бук |
Ми подбаємо про ваш комфорт. Магазин меблів Кредо-Меблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 965 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 044 ₴



