Письмовий стіл – це обов'язковий предмет меблів і для дитини, і для дорослого. Дошкільники стіл необхідний для навчання азам грамоти, малювання, ліплення з пластиліну та інших занять з розвитку моторики. Школяр користується письмовим столом впродовж 11 років навчання. В ящиках столу повинні розміщуватися підручники і зошити, альбоми та приладдя для творчості. Для старшокласників і студентів, можливо, письмовий стіл поступиться місце в кімнаті комп'ютерного. У будь-якому випадку, асортимент моделей в різних кольорах ламінованого ДСП дозволить купити письмовий стіл, який найкращим чином підходить для вашого інтер'єру.
| Ширина, мм | 1000 | |
| Глибина, мм | 545 | |
| Висота, мм | 736 | |
| Корпус | ламіноване ДСП. | |
| Розмір упаковки: |
ШКОЛЯР-2 — 1025х725х70 мм. |
|
| Вага упаковки: |
25,6 кг +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Висота | 736 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 302 ₴














