
Стіл письмовий МО-2, кутовий модуль, кромка стільниці 2 мм ABC, Компаніт
1 020 ₴
- В наявності
- Код: 300235
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл – це обов'язковий предмет меблів і для дитини, і для дорослого. Дошкільники стіл необхідний для навчання азам грамоти, малювання, ліплення з пластиліну та інших занять з розвитку моторики. Школяр користується письмовим столом впродовж 11 років навчання. В ящиках столу повинні розміщуватися підручники і зошити, альбоми та приладдя для творчості. Для старшокласників і студентів, можливо, письмовий стіл поступиться місце в кімнаті комп'ютерного. У будь-якому випадку, асортимент моделей в різних кольорах ламінованого ДСП дозволить купити письмовий стіл, який найкращим чином підходить для вашого інтер'єру.
| Ширина, мм | 600 | |
| Глибина, мм | 600 | |
| Висота, мм | 736 | |
| Корпус | ламіноване ДСП. | |
| Розмір упаковки: |
МО-2 — 725х620х50 мм. |
|
| Вага упаковки: |
13,6 кг +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Форма стільниці | кутова |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 736 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴













