Комп’ютерні столи КОМПАНІТ призначені для житлових приміщень та офісів. Різноманітні моделі комп’ютерних столів різних розмірів і комплектацій створені так, щоб якнайкраще вписатися у вашу кімнату, дитячу чи робочий кабінет. За допомогою комп’ютерних столів КОМПАНІТ можна швидко організувати ергономічну робочу зону в офісі.
Залежно від моделі, столи оснащені висувними шухлядами, полицями та шафами. Передбачено місце для системного блока і монітора. Висувна панель для клавіатури дає змогу заощадити простір на письмовому столі. Різноманітність кольорів популярних порід дерева дозволяє обрати стіл, який найкраще пасуватиме інтер’єру приміщення.

| Ширина, мм | 1400 | |
| Глибина, мм | 600 | |
| Висота, мм | 736 | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
СКМ-11 — 1400х615х110 мм. |
|
| Вага упаковки: |
48,2 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 736 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 853 ₴














