
Стіл-книжка 5 міні, маленький, Компаніт
1 318 ₴
- В наявності
- Код: 5065
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви з задоволенням приймаєте у себе вдома рідних і друзів, то розкладний стіл книжка вам просто необхідний. Компанія КОМПАНІТ пропонує різні типорозміри розкладних столів в основних кольорах традиційних, темних і червоних порід дерева. Завдяки компактним розмірам, стіл-книжка в зібраному вигляді займає не більше ¼ — ½ м. кв. площі кімнати. А в розкритому стані за столом можуть комфортно розміститися 10-12 чоловік. Приховані усередині столу полиці і висувні ящики зручні для зберігання столових приладів. Стіл книжку також можна використовувати в якості письмового або комп'ютерного столу.

| Ширина, мм | 600 | |
| Глибина, мм | 182 | |
| Висота, мм | 500 | |
| У розкладеному вигляді, мм | 1058 | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
СТІЛ-КНИЖКА-5 МІНІ — 602х455х80 мм. |
|
| Вага упаковки: |
10,4 кг +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
| Відео: |
|
|
|
|
||
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Овальний |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 500 мм |
| Висота столу | 182 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1058 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 318 ₴













